Weź udział w konkursie

KROK PIERWSZY

Załóż blog na portalu blox.pl Jak to zrobić? Jeśli masz już swój blog na blox.pl, nie musisz zakładać nowego, aby wziąć udział w konkursie.  

Ważne: w formularzu rejestracyjnym bloga podaj poprawne i aktualne dane kontaktowe, tak abyśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie i e-maliowo w przypadku wygranej w konkursie.  

KROK DRUGI

Zgłoś swój blog do konkursu, wysyłając zgłoszenie e-mailem na adres blog@tchibo.pl W treści e-maila podaj adres zgłaszanego bloga, swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia blogów do konkursu są przyjmowane w trakcie trwania konkursu, tj. od 5 do 18 grudnia.  

Ważne! Blog, który bierze udział w konkursie może być zgłoszony tylko przez osobę, która go prowadzi. Możesz zgłosić kilka blogów. Zgłoszenie bloga do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie.  

KROK TRZECI

Stwórz blog! Jego forma pozostaje dowolna, ale tematyka musi koncentrować się na zbliżających świętach Bożego Narodzenia, a w szczególności na: przedświątecznych przygotowaniach, nastrojach i atmosferze związanej z tym okresem, spostrzeżeniach o otaczającej nas rzeczywistości, przemyśleniach i wspomnieniach związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Liczy się Twój zmysł obserwacji i Twoja kreatywność.  

KROK CZWARTY

Wygrywaj nagrody 3 x 5000 zł! W konkursie wyłonimy trzech zwycięzców, w trzech kategoriach:

  • „Z życia Polki”
  • „Najtrafniejsza obserwacja przedświątecznej rzeczywistości”
  • „Przedświąteczna kreatywność”

Ocenie jury podlegać będą wpisy na blogach zgłoszonych do konkursu i opublikowanych w dniach od 5 do 18 grudnia 2008 r., tj. w czasie trwania konkursu.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na blogu konkursowym Tchibo Exclusive dnia 22 grudnia br.

Znane Polki
piszą o świętach:
doskonały nastrój