Blog > Komentarze do wpisu

Magiczny moment przejścia

Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia! Główna nagroda to 3x5000zł! 

Według  badań Tchibo Exclusive* Wigilia traktowana jest jako czas przejścia z okresu przedświątecznego w święta Bożego Narodzenia. Jest to najbardziej wyczekiwany i niezwykły moment świąt, kiedy wszystko wokół tworzy niepowtarzalny nastrój.  

Kamila powiedziała nam: „Ja myślę, że to jest taka jakaś niewidzialna granica, tak jak się rodzi dziecko, o Boże, więcej nie urodzę dziecka, prawda? A później, jak już się ma to dziecko, to się o tym zapomina. I myślę, że to jest na tej samej zasadzie, że już człowiek tego nie pamięta, bo jest tak przyjemnie, tak błogo, że o tym, co złe, to się szybciutko zapomina”.

W Wigilię chcemy po prostu być razem, zapomnieć o wszelkich urazach, porozmawiać i posłuchać siebie nawzajem, nie śpieszyć się. Być blisko z najbliższymi i sprawić im przyjemność. A jakie były Wigilie Twojego dzieciństwa? Napisz nam o tym na swoim blogu!

*Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie marki Tchibo Exclusive przez instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC, 2008.

piątek, 12 grudnia 2008, zespol.tchibo

Polecane wpisy

  • Gratulujemy!

    Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. W piątek, 19 grudnia br. członkowie jury zgormadzili się, aby wyłonić zywcięzców kon

  • Moje idealne święta

    Serdecznie dziekujemy wszystkim, którzy zgłosili się do konkursu Tchibo Exclusive i przyłączyli się do wspólnego blogowania!Cieszymy się, że razem z Wami mogliś

  • Co tworzy świąteczny nastrój?

    ZBLIŻA SIĘ KONIEC KONKURSU TCHIBO EXCLUSIVE, jeszcze tylko dziś czekamy na zgłoszenia blogów do konkursu! Wbadaniach Tchibo Exclusive* zapytaliśmy Polki, z czy

Komentarze
2008/12/13 20:38:29
Tak,to fakt Święta to magiczny czas.Przygotowania,zapach domu.Uważam jednak,że najważniejsze jest spędzić ten czas z rodziną.Podumać,powspominać,zapomnieć chwile przykre i cieszyć się małymi radościami.
-
emikluka
2008/12/15 00:32:55
tak, słowo ,,pamiętam'' jest dla mnie szczególnie ważne.....w każde Święta...i o tym też dziś napisałam na blogu
-
musiaq
2008/12/15 23:22:29
Święta to magiczny czas dla każdego. Przejście z szarej rzeczywistości do tego "lepszego świata" w którym choć na parę dni panuje radość z wspólnego bycia z rodziną, zadowolenie z prezentów i ta magia... magia, którą czuje się w powietrzu.
Zapraszam do mnie :)
Znane Polki
piszą o świętach:
doskonały nastrój