Blog > Komentarze do wpisu

Gratulujemy!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie.

W piątek, 19 grudnia br. członkowie jury zgormadzili się, aby wyłonić zywcięzców konkursu "Pisz blog z Tchibo Exclusive". Podczas obrad, każdy z członków jury przedstawił swoich faworytów. Wasze blogi zaskakiwały, wzruszały, rozśmieszały. Jury doceniło Waszą kreatywność i zaangażowanie. Miła atomsfera w czasie obrad pomogła sprawnie wyłonić zwycięzców, choć jury prowadziło również gorącą dyskusję nad wytypowanymi blogami.

Obrady jury

Każdy z członków jury miał swoich faworytów.

Obrady jury 

Po debacie nad posczególnymi blogami, jury wyłoniło trzech zwycięzców.

Obrady jury

Przedstawiamy zwycięskie blogi i komentarz jury: 

W kategorii „Z życia Polki” zwyciężyły dwa blogi:

 • "Grudniowe notatki" pisany przez alinaw1W uzasadnieniu przyznania nagrody jury napisało: Przynajemy nagrodę główną za blog pisany z przymrużeniem oka, który wywołał uśmiech na naszych twarzach, a czasami wzruszenie. Za talent narracyjny, mądre refleksje i autentyczność. 
 •  "Sekrecje i niedyskrety" pisany przez mon-mon. Za sekrety, które urzekają dystansem do siebie i poczuciem humoru.  

W kategorii „Najtrafniejsza obserwacja przedświątecznej rzeczywistości” jury nie przyznało nagrody głównej.

W kategorii „Przedświąteczna kreatywność" nagrodę otrzymuje blog "Trufla i jej kuchnia" tworzony przez trufla3. Za profesjonalną aranżację potraw. Za świetne, apetyczne zdjęcia, jak wyjęte z profesjonalnego wydawnictwa kulinarnego. Aż chce się pomaszerować do kuchni. 

Nagrodę specjalną jury przyznało blogowi "Nad wielką wodą". Jury doceniło znakomite fragmenty z życia fretek wywołujące uśmiech oraz wartką narrację.

Zachęcamy do odwiedzenia nagrodzonych blogów!

Jury doceniło również najbardziej aktywnych uczestników konkursu, którzy często komentowali blogi i dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Dodatkowe nagordy otrzymują emikluka, alawalczak.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają specjalne podziękowanie i upominek od Tchibo. Warunkiem jest podanie danych osobowych. Jeśli do dziś nie uzupełniłeś swoich danych osobowych w formularzu konta na stronie portalu, prześlij maila do dnia 23.12 z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i nazwą zgłoszonego do konkursu bloga na adres blog@tchibo.pl

Dziękujemy za wszystkie komentarze i odwiedzanie naszych blogów. Było nam niezmiernie miło z Wami blogować! A z okazji zbliżajacych się Świąt życzmymy dużo radości, uśmiechu i wytchnienia od codziennego zabiegania.

poniedziałek, 22 grudnia 2008, zespol.tchibo

Polecane wpisy

 • Co tworzy świąteczny nastrój?

  ZBLIŻA SIĘ KONIEC KONKURSU TCHIBO EXCLUSIVE, jeszcze tylko dziś czekamy na zgłoszenia blogów do konkursu! Wbadaniach Tchibo Exclusive* zapytaliśmy Polki, z czy

 • Kawa? Chętnie!

  Na zgłoszenia blogów do konkursu czekamy do 18 grudnia ! Nie zwlekaj, juz dziś zgłoś swój blog! Kawa to napój wpisany w rodzinne spotkania przy stole. Nie może

 • Magiczny moment przejścia

  Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia! Główna nagrodato 3x5000zł! Według badań Tchibo Exclusive*Wigilia traktowana jest jako czas przejścia z okresu przedświątecz

Komentarze
emikluka
2008/12/22 13:06:22
strasznie mi miło...DZIEKUJĘ!!!!!!!!
-
net.zuzaczek
2008/12/22 13:25:46
Bardzo bardzo serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym!!
Konkurs był wspaniały, bo dzięki niemu trafiłam na wiele niesamowicie interesujących blogów!
Wesołych Świąt!
-
2008/12/22 13:36:20
GRATULUJĘ NAJLEPSZYM - Serdecznie dziekuję. Jestem bardzo wzruszona.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!


-
2008/12/22 13:49:22
Bardzo dziękuję:)
-
2008/12/22 16:23:05
Bardzo serdecznie gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym. Wam szczęśliwcy, jurorom i wszystkim pozostałym życzę dużo, dużo wspaniałości w świąteczne dni i w nadchodzącym Nowym Roku!
-
2008/12/22 17:59:19
Wiśka i ja dziękujemy za wyróżnienie. Futrzata czteronożna jest przeszczęśliwa, bo jej pan ufundował dla niej, jako współautorki wyróżnionego bloga, Gerbera z kurczakiem. To jest dopiero nagroda! Cały słoiczek dla jednej fretki. Mam nadzieję, że czegoś się nauczyła i podzieli się z Fuzem. Jeśli nie, ja mu ufunduję taką samą nagrodę - za to, że nie przeszkadzał.
Przedświąteczne uściski ode mnie i lizki od panny Wisławy.
-
krasavitza
2008/12/22 18:09:43
dzięki za konkurs, bardzo zmobilizował do częstszego stukania w klawiaturę, gratuluję wyróżnionym, z lekką nutką zawodu oczywiście zapoznałam się z wynikami (któż nie chce wygrać?) ale muszę przyznać, że blogi, które zwyciężyły na prawdę na poziomie
-
2008/12/22 21:30:24
Bardzo sie cieszę i serdecznie dziękuje za tak miły prezent pod choinkę:))))

Życzę zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodziny i przyjaciół.
-
pharlap
2008/12/23 05:35:32
Zwycięzcom gratuluję, doskonałe blogi. Dla organizatorów mam sugestię na przyszłość. Nie wiem czy coś przegapiłem ale nie widziałem nigdzie listy blogów uczestniczących w konkursie a uwazam że taka lista bardzo by się przydała dla promocji konlursu oraz dla motywacji uczestników a także dla nawiązywania międzyblogowych kontaktów.
-
2008/12/23 06:56:36
Taki werdykt to jak gwiazdka z nieba!
-
2008/12/23 11:35:25
@pharlap: Dziękujemy za sugestię. Pozdrawiamy!
Znane Polki
piszą o świętach:
doskonały nastrój