Blog > Komentarze do wpisu

Co tworzy świąteczny nastrój?

ZBLIŻA SIĘ KONIEC KONKURSU TCHIBO EXCLUSIVE, jeszcze tylko dziś czekamy na zgłoszenia blogów do konkursu!  

W badaniach Tchibo Exclusive* zapytaliśmy Polki, z czym kojarzą im się święta. Najpopularniejsze odpowiedzi to: choinka, kolędy, opłatek, pasterka, rodzina, obecność rodziny, karp, śnieg.

Co podczas świąt robią Polki? W badaniu powiedziały nam, że podróżują, odwiedzają rodzinę, przyjmują gości, siedzą przy stole, jedzą i po prostu… odpoczywają. Jakie emocje im towarzyszą? Odprężenie, satysfakcja, zadowolenie, przyjemność i radość z tego, że jest się z rodziną.

Magda: „… wszyscy możemy się razem spotkać, gdzie wszyscy możemy pobyć ze sobą, porozmawiać, nacieszyć się sobą, pojeść dobre rzeczy też oczywiście, odpocząć, odreagować od dnia codziennego. Taka jakaś odskocznia, moim zdaniem, od szarego dnia. Nawet w samotności, jak człowiek nieraz usiądzie, już tam goście pójdą, posiedzi przy zapalonej choince, popatrzy przez okno jak pada śnieg, pod warunkiem, że jest fantastyczna zima, to już sam ten nastrój tak pozytywnie człowieka nastawia do życia”.

A z czym Tobie kojarzą się święta? Jaki je spędzasz?

*Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie marki Tchibo Exclusive przez instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC, 2008.

czwartek, 18 grudnia 2008, zespol.tchibo

Polecane wpisy

  • Gratulujemy!

    Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. W piątek, 19 grudnia br. członkowie jury zgormadzili się, aby wyłonić zywcięzców kon

  • Magiczny moment przejścia

    Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia! Główna nagrodato 3x5000zł! Według badań Tchibo Exclusive*Wigilia traktowana jest jako czas przejścia z okresu przedświątecz

  • Jak przygotować siebie?

    Prezentujemy kolejne wynikibadańTchibo Exclusive*.Czekamy na Wasze przedświąteczne spostrzeżenia. Do wygrania 3x5000zł! „Bo jednak w te święta ja zawsze

Komentarze
2008/12/18 12:53:48
Dla mnie Święta to zapach choinki, zapalonych świeczek, aromat domowych makowców.Jednak najważniejsza jest rodzina.
Pobyć razem,podumać,powspominać.Cieszyć sie radością maluchów.Jeszcze Pasterka- dla ukojenia duszy.Piękne wprowadzające w nastrój kolędy. Pamiętać co dobre,smutki zostawić za sobą.
Korzystajac z okazji,Organizatorom Życzę Radości, Zdrowia,Samych Pyszności.Spędzenia tych Najważniejszych ze Świąt w gronie Najbliższych i oczywiście świetnych pomysłów na przyszłość.
Znane Polki
piszą o świętach:
doskonały nastrój